Добропільський комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2

Light Day Відеоінструкція для вступу 2019

30 жовт. 2018
Всеукраїнський турнір юних правознавців
Щиро вітаємо Мироненка Дмитра, учасника збірної команди Донецької області "Фортуна - Дон", з перемогою!

19 жовт. 2018
Підвищення фахової майстерності
З 16.10.18 по 18.10.18 вчителі Добропільського КЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 пройшли навчання у Школі молодого фахівця

7 жовт. 2018
Шановні освітяни! Щиро вітаємо Вас з професійним святом!
Бажаємо Вам, дорогi вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

6 жовт. 2018
Всеукраїнський семінар вчителів фізичної культури
04.10.18-05.10.18 р. вчитель фізичної культури нашої школи Опальковська Любов Борисівна . взяла участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі у м.Харкові на тему “Культурна спадщина олімпійського руху в системі гуманітарної освіти школярів України”