Інформація для учнів

Учні мають право:

1. На захист прав особистості і ввічливе ставлення до себе.

2. На вільний вибір школи.

3. На відкриту оцінку своїх знань, отримання об’єктивної оцінки із предметів.

4. На завчасне повідомлення про строк контрольної роботи.

5. Вносити пропозиції щодо покращення програмного навчання і виховання.

6. На забезпечення якісним харчуванням.

7. Висловлювати класному керівнику, директору, вчителям свої проблеми і отримувати  від них допомогу, пояснення, відповіді.

8. Відкрито висловлювати свою думку стосовно життя навчального закладу, не принижуючи гідності  інших.

9. Представляти школу в конкурсах, оглядах, змаганнях та інших заходах відповідно зі своїми можливостями і вміннями.

10. На звільнення від уроків згідно заяви батьків.

Учні зобов’язані:

1. Виконувати статут навчального закладу.

2. Оволодівати знаннями.

3. Не пропускати уроки, не запізнюватися на заняття.

4. Приходити до школи охайними, в шкільній формі або в одязі ділового стилю.

5. Охайно вести щоденник і подавати його за першою вимогою вчителя.

6. Брати участь у суспільно корисній праці, виробництві.

7. Брати активну участь у житті школи, підтримувати і примножувати традиції школи, її авторитет, брати активну участь у позакласній і гуртковій роботі.

8. Бути ввічливим у спілкуванні з учителями, з повагою ставитись до батьків. Проявляти милосердя, турбуватися про молодших.

9. Гідно поводити себе, дотримуватися культури поведінки.

10. Дбайливо ставитись до державного, суспільного й особистого майна, охороняти природу.

11. У випадку псування майна, приміщення, учень повинен відшкодувати його або разом з батьками провести ремонт.

Для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров'я, а також захисту прав та інтересів дитини, учні/батьки можуть звертатися до:

Платової Оксани Іванівни, заступника директора з виховної роботи

Ляш Олени Іванівни, практичного психолога

Москаленко Наталі Миколаївни, соціального педагога

• Дозволяється  переходити залізничні  колії тільки у встановлених місцях:  по пішохідних мостах, переходах, тунелях, переїздах тощо. На станціях,  де немає мостів і тунелів, слід переходити залізничні колії у місцях, обладнаних спеціальними настилами, біля яких встановлені знаки «Перехід через колії».
  • Перед тим, як увійти в небезпечну зону (ступити на колію), потрібно переконатись у відсутності потяга (або локомотива, вагона, дрезини тощо). При наближенні потяга треба зупинитись за межами небезпечної зони, пропустити його і, впевнившись у   відсутності рухомого складу, що пересувається по сусідніх коліях, почати перехід.
  • Наближаючись до залізничного переїзду, стежте за світловою і звуковою сигналізацією, а також положенням шлагбаумів. Переходити колії дозволяється тільки при відкритому шлагбаумі. При відсутності шлагбаума (коли переїзд не охороняється) перед переходом колії необхідно впевнитись, що до переїзду не наближається потяг.

Забороняється:

1. Ходити по залізничних коліях.
  2. Переходити і перебігати через залізничні колії перед потягом (або   локомотивом, вагоном, дрезиною   тощо), що наближається, якщо до нього залишилося менше 400 м.
  3. Переходити колію одразу після проходу потяга (локомотива, вагона, дрезини тощо), не впевнившись, що по сусідніх коліях не пересувається рухомий склад.
  4. Переходити залізничні переїзди при закритому положенні шлагбаума  та   при червоному  світлі світлофора залізничної сигналізації.
  5. На станціях і перегонах  пролізати під вагонами і перелізати через автозчепи для переходу через колію.
  6. Пролізати під закритим шлагбаумом на залізничному переїзді а також виходити на переїзд, коли шлагбаум починає закриватися.
  7. Класти на рейки залізничної колії будь-які предмети.
  8. Підходити ближче ніж на півметра до краю платформи після оголошення  про прибуття потяга до його повної зупинки.

Основні правила безпечного користування Інтернетом

Пам'ятка для учнів

Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію:  домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу               адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.

Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.

Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків.

Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків.

Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв'яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.

Розробити з батьками  правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.

Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.

Не давати свої паролі нікому, крім батьків, навіть найближчим друзям.

Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.

Не шкодити і не заважати іншим користувачам.